EXISTUJE MNOHO DÔVODOV, PREČO ĽUDIA PRICHÁDZAJÚ DO ČESKEJ REPUBLIKY ZA IVF LIEČBOU.

JE TO JEDNO Z NAJPOPULÁRNEJŠÍCH MIEST PRE ASISTOVANÚ REPRODUKCIU, PRETOŽE NÁKLADY NA LIEČBU SÚ OVEĽA NIŽŠIA, AKO V MNOHO INÝCH EURÓPSKYCH KRAJINÁCH, ALE NAPRIEK TOMU JE ŠTANDARD STAROSTLIVOSTI A ÚSPEŠNOSŤ LIEČBY VEĽMI VYSOKÁ.

Okrem toho Česká republika je skvelým miestom pre návštevu. Brno je mesto s bohatú históriu a rozmanitým kultúrnym životom.


IVF v Českej republike - Klinika reprodukčnej medicíny ReproGenesis

CESTOVANIE BEZ STRESU

V ReproGenesis vždy dbáme na to, aby bol váš proces IVF liečby bez stresu. Ak uvažujete o liečbe za pomoci darovaných vajíčok, potom vďaka našej  rozsiahlej databázi darcov a skvele organizovanému tímu je možné začať liečbu na našej klinike ihned a ako si želáte a nie keď nám to vyhovuje. Robíme vždy maximum preto, aby sme sa prispôsobili vašim časovým možnostiam. Vieme, že zorganizovanie cesty  môže byť stresujúce, ale aj tu sme vám nápomocní. Naše IVF koordinátorky sú veľmi skúsené a  a sú vám k dispozícii už pred začatím liečby. Máme tiež dohody s miestnými hotely kde našim klientom ponúknu zľavy.

Počas liečby, kedy sa vaše embryá vyvíjajú v laboratóriu,  vás každý deň informujeme o ich vývoji. Vďaka nášmu špeciálnemu monitorovaciemu systému embryí (EM) máme vždy všetké dôležité informácie ako sa vaše embryá vyvíjajú a vy si môžete byť istí, že sú vaše embryá starostlivo sledovaná.

IVF LIEČBA

Rovnako ako na liečbu za pomoci darovaných vajíčok, mnohí pacienti prichádzajú na liečbu IVF s použitím ich vlastných vajíčok. Opäť platí, že sme jedna z najúspešnejších kliník v Českej republike pre túto liečbu.

Ak máte akékoľvek otázky o liečbe IVF v Českej republike, kontaktujte nás. Výberom kliniky ReproGenesis si zvolíte to správne miesto pre svoju liečbu.


NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ NAŠICH IVF ŠPECIALISTOV. SME PRIPRAVENÍ ZODPOVEDAŤ VAŠE OTÁZKY!