JE VEĽMI ŤAŽKÉ PRE PÁR ZISTIT, ŽE NEMÔŽU POČAŤ VLASTNÉ BIOLOGICKÉ DETI. 

NAŠŤASTIE, MODERNÁ MEDICÍNA TERAZ PONÚKA MOŽNOSŤ AKO LIEČIŤ NEPLODNOSŤ.

S POMOCOU DARCOVSKÝCH BUNIEK PARY MÔŽU TERAZ PREJSŤ TEHOTENSTVO A NARODENIE ICH VLASTNÉHO DIEŤAŤA.

A PREČO JE NAŠA DARCOVSKÁ DATABÁZA INÁ?


NADŠTANDARDNÁ STAROSTLIVOSŤ O NAŠICH DARCOV

Chápeme, že starostlivosť o našich darcov je veľmi dôležitá. Snažíme sa, aby vždy bolo o našich darcov dobre postarané. Prechádzajú komplexným vyšetrením pred akceptovaním do databázy, dárkyně sú starostlivo sledované v priebehu stimulácie a po odbere vajíčok. Naše darkyne stimulujeme citlivo, pretože nadmerná stimulácija je pre dárkyňu nezdravá. Tým zabezpečíme, že vajcia dárkyň sú zdravé, zrelé a dobre pripravené na oplodnenie. To má priaznivý vplyv i na psychickú pohodu príjemnkyňe. Správame sa ku našim darcom zodpovedne a na tejto starostlivosti si zakladáme.

POČET DARCOV

V našej databázi máme veľké množstvo mladých, zdravých darcov, takže sme okamžite schopní nájsť najlepší zhodu pre každý pár v liečbe. Z tohto dôvodu neexistuje v ReproGenesis žiadna čakacia doba.

CHARAKTERISTIKA DARCOV

Pretože každý je fyzicky odlišný, máme veľa darcov, ktorí sa od seba líšia pokiaľ ide o veľkosť, farbu vlasov, farbu očí, pleti a mnoho ďalších charakteristík. Kladieme dôraz tiež na zaújmy, záľuby a povahu darcov. Tento komplexný profil každého darcu znamená, že vám môžeme maximalizovat požadovanú zhodu.

SCREENING DARCOV

Muži a ženy prijatí do našej darcovskej databáze prešli týmito lekárskými prehliadkami a postupy: rozhovor s psychológom, kontrolnými zdravotnými testami, testami na pohlavné choroby (HIV, HBsAg, CMV, syfilis, chlamýdie), rozbor a skupina krvi a Rh typu a genetickým skríningovým testom poruch (karyotyp, génová mutácia a cystická fibróza, spinálna svalova atrofia, Connex 26 a dárkyně tiež podstupujú test na syndróm krehkého X chromozómu). Ženy tiež podstupujú ultrazvuk pánvy a rozbor hormonálneho profilu.

ODBORNÝ TÍM

Náš sehraný skúsený tím má bohaté skúsenosti s liečbou mnohých párov, ktoré podstúpili liečbu s darovanými bunkami. Tieto svoje odbornej skúsenosti zúročujú pomocou párom, ktoré túžia po bábätku. Sme tím odborníkov, ktorí rozumejú obavám a strachu s ktorými k nám prichádzate a ktoré liečba darovanými bunkami so sebou prináša. Sme s vami na každom kroku vašej cesty a môžete si byť istí, že vždy myslíme predovšetkým na vás.